Sniffex ja...

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
kalju
Postitusi: 206
Liitunud: 09:19, 13 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas kalju »

Nimetatud isik on väga hõivatud kuulsusrikka kohtuprotsessiga :)
Madala palgaga surmani välja! (Muidugi mitte minu surmani)
Laaniste
Postitusi: 55
Liitunud: 11:27, 09 06 2006
Asukoht: Tln
Kontakt:

Postitus Postitas Laaniste »

Doktor kirjutas:Kõiki asjaolusid arvesse võttes peaks kõneks olnud isik juba ammu puhkuselt tagasi olema. Ma ei anna pead, kuid mulle tundus, et nägin kõneks olevat isikut 6.12.07 Tartus. Nii ehk teisiti ehk oleks aeg see Sniffex proovile panna. Lõhkeaine toon isiklikult kohale kui seda kuskilt mujalt võtta pole. Ja skeptikud on ka vägagi nõus osalema. Ahjaa kui see asi töötab on neil ka 10000 krooni kaasas, mille demineerijad oma isiklikuks tarbeks kulutada võivad.
Puhkus jah läbi, aga kuulsusrikas Pae pommimehe kohtuprotsess tõepoolest käimas. Demonstratsioonid on võimalik ainult "kinnise" üritusena ehk igasugu muudele uudistajatele demineerimisvarustust ei saa näidata. See on reegel, mille suhtes erandeid ei tehta.
Siseministeeriumi poolt on plaanis suurema seltskonnaga mingil hetkel demineerimiskeskusega tutvuma minna, demineerimiskeskuse juhataja on ka ise kutsunud.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re:

Postitus Postitas Doktor »

Laaniste kirjutas:
Doktor kirjutas:Kõiki asjaolusid arvesse võttes peaks kõneks olnud isik juba ammu puhkuselt tagasi olema. Ma ei anna pead, kuid mulle tundus, et nägin kõneks olevat isikut 6.12.07 Tartus. Nii ehk teisiti ehk oleks aeg see Sniffex proovile panna. Lõhkeaine toon isiklikult kohale kui seda kuskilt mujalt võtta pole. Ja skeptikud on ka vägagi nõus osalema. Ahjaa kui see asi töötab on neil ka 10000 krooni kaasas, mille demineerijad oma isiklikuks tarbeks kulutada võivad.
Puhkus jah läbi, aga kuulsusrikas Pae pommimehe kohtuprotsess tõepoolest käimas. Demonstratsioonid on võimalik ainult "kinnise" üritusena ehk igasugu muudele uudistajatele demineerimisvarustust ei saa näidata. See on reegel, mille suhtes erandeid ei tehta.
Siseministeeriumi poolt on plaanis suurema seltskonnaga mingil hetkel demineerimiskeskusega tutvuma minna, demineerimiskeskuse juhataja on ka ise kutsunud.
Tegelikult oleks päris huvitav teada, mida salajast on Demineerimiskeskuse demineerimisvarustuses. S.t. mis põhjusel see nii salajane on? Kui püütakse varjata Eesti piiratud võimalusi, siis see on niigi teada ja vaevalt ka suur dem. varustuse arsenal tahtega plahvatuse organiseerijat pidurdab. Aga ma sain juba ammu aru, et ega seda demonstratsiooni ei tule. Hr. Laaniste eks Te vist mõttes tunnistate ka, et selle Sniffexi näitamine oleks kuidagi piinlik.

P.S. Päästekompaniides näidati seal olnud dem. varustust avatud uste päevadel ka ajateenijate vanematele. Ülejäänu kohta on internetis materjali lademes. Mida ja kuidas kasutada. Inglise või vene keelt peaks ka oskama. Kellel midagi teha ei ole võib lugeda terroristi kokaraamatut. :wink:
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
janark
Postitusi: 330
Liitunud: 17:19, 17 01 2006
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Sniffex ja...

Postitus Postitas janark »

Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Sniffex ja...

Postitus Postitas Doktor »

NavyReportfromProPublica.pdf
(2.23 MiB) Allalaaditud 267 korda
Keegi võiks ära tõlkida, ise eit viitsi. Kokkuvõte asjast on see, et ei tööta.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Sniffex ja...

Postitus Postitas Doktor »

Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist