Mida teha vana tuletõrjetehnikaga?

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Vasta
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Mida teha vana tuletõrjetehnikaga?

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Kui vaadata galeriis milliseid autosid seisab igal pool komandodes aiaäärtes siis suured saksad müüge ometi need romud maha milleks on vaja hoida saasta igal pool.
sosku
Postitusi: 334
Liitunud: 20:42, 21 12 2006
Asukoht: Tln.
Kontakt:

Re: VANA TEHNIKA

Postitus Postitas sosku »

Eks seda vana ja seisvat tehnikat antaksegi (ei müüda) päris usinalt valdadele üle. Nii saab vähemalt dokumendiregistrit lugedes aru. Olen ka ise mõelnud, et neid 66-sid pole igasse komandosse tolmu koguma vaja. 130-test saadi lahti, nüüd on kord järgmiste käes. Pealegi tuleb nende eest igal aastal ülevaatuse ja kindlustuse eest suuri summasid niigi kõhnast rahakotist välja taguda.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: VANA TEHNIKA

Postitus Postitas kalifa »

Kas hakkab uus tehnika juba mõnedele ajudele mõjuma - olete vist suure meeskonnaga ära hellitatud!
Talveperioodiks saab kindlustuse maksuvabaks muuta, ülevaatus pole oma tuhandekroonise arvega aga arvestatav summa võrreldes nende promosõitudega,mida mööda vabariiki tehakse.
Jätkem see viimane maastikuvõimekus ikka alles, kasvõi turbarabade- ja kulupõlengute kustutamiseks. :roll:
Olen palju näinud maakomandodes korda pandud ja kantava pumbaga varustatud Gaz 66 kustutusautosid, mis väikese meeskonna korral annavad komandole piisava maastikukustutuse võimekuse.
mõtetes olen veel Teiega!
VÄIKE PIGI
Postitusi: 73
Liitunud: 21:39, 11 07 2007
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: VANA TEHNIKA

Postitus Postitas VÄIKE PIGI »

Jutt käib zil-dest mis seisavad ja roostetavad ning lääne masinad samuti.66 on vajalikud ja vaatamata suurte sakste püüdlustele on need masinad ikka veel lahingus ja loodame et kaua kaua veel.
heints
Postitusi: 2
Liitunud: 19:35, 08 06 2010
Kontakt:

Re: Mida teha vana tuletõrjetehnikaga?

Postitus Postitas heints »

Kas keegi teab kuhu on seisma jäänud mõni paakauto ja kuidas oleks neid võimalik vabatahtlikel endale soetada.
Viimati muutis heints, 08:09, 11 06 2010, muudetud 1 kord kokku.
pealikk
Postitusi: 177
Liitunud: 18:04, 17 01 2006
Asukoht: ex PEPK
Kontakt:

Re: Mida teha vana tuletõrjetehnikaga?

Postitus Postitas pealikk »

mine vaata Mustamäe kom hoovi....seal on
....kui kellad tulevad...siis on minek!!!
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Mida teha vana tuletõrjetehnikaga?

Postitus Postitas kalifa »

Üks vana Sisu seisab Lennusadamas, näitus võeti seoses renoveerimistöödega maha,
nüüd seisavad kõik need eksponaadid nukralt aia taga!
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist