Tulevikus ostetavad autod

Siin arutleme teemadel, mis puudutab meie varustust. Raadiojaamadest hansalauani, joatorust autodeni.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tulevikus ostetavad autod

Postitus Postitas kalifa »

manivald kirjutas:Värv värviks ja helkur helkuriks aga õiged rehvid võiks küll autodel all olla, kas siis aastaringseks kasutamiseks või talve ja suverehvid eraldi.

Kalifa võiks oma väidete kinnitamiseks tuua ka 6x6 ja 8x8 autode kandevõime erinevused.
Räägi inimestega ja saad infi! :razz:
Olen siin konsulteerinud juba mõnede teadjamate inimestega, loodan reedeks saada ka 6x6 auto andmed Scania põhjal ehk sama auto, mis paagid aga vahetuskerega, siis saab võrrelda.
Maastikurehvid on head küll aga Kehras pidid juba üsna läbi olema, siin hind läbisõidu peale läheb üsna kulukaks, lennuvälja autod jätame kõrvale, nende põhifunktsioon on sõit kinnisel territooriumil, kus esineb ka teedeta maastikku, läbisõit aga väga väike.
On olnud väga erinevaid teeolusid, läbi viidud ka libedakoolitusi, eks avaldage arvamust rehvide käitumise kohta erinevates teeoludes(lumine, jäine, vesine ja kuiv teekate), siit selgub siis rehvide valik tulevastel autodel.
mõtetes olen veel Teiega!
Andreas.R
Postitusi: 536
Liitunud: 17:26, 09 01 2008
Asukoht: Alates 01.03.08 endine Viljandi KK, hetkel Türi PK
Kontakt:

Re: Tulevikus ostetavad autod

Postitus Postitas Andreas.R »

kalifa kirjutas: On olnud väga erinevaid teeolusid, läbi viidud ka libedakoolitusi, eks avaldage arvamust rehvide käitumise kohta erinevates teeoludes(lumine, jäine, vesine ja kuiv teekate), siit selgub siis rehvide valik tulevastel autodel.
Kurb küll aga ei selgu sellest seoses tulevaste autodega ilmselt mitte midagi - muidugi kui just kalifa ei hakka neid tellima.;) Tindinäpud on nii targad , et isegi kui nad siin pakutavaid mõistlike lahendusi loevad ei luba ainuüksi "mundriau" lihtsa pritsimehe talupojatarkust e-ajastul arvestada...
Abiteenistuja
Doktor
Postitusi: 1307
Liitunud: 14:24, 11 01 2006
Asukoht: Kuni Nov ' 07 Tartu Keskkomando
Kontakt:

Re: Tulevikus ostetavad autod

Postitus Postitas Doktor »

Doktor ütleb Mihklile, et ta kirjutan sellesse teemasse mõne aja möödudes. Hetkel on üks erialaga seotud töö käsil mis tuleb 16.03 esitada. Eelnevat ütlen seepärast, et seda teemat surnuks ei arvataks.
Olukord on pisut keerulisem kui esialgu tundub.
Kasutaja avatar
kalifa
Postitusi: 928
Liitunud: 06:37, 17 02 2006
Asukoht: endine Harjumaa
Kontakt:

Re: Tulevikus ostetavad autod

Postitus Postitas kalifa »

Tulen praegu Rootsist ja et ei ununeks- Rootsi sõjaväes on kasutusel konteinerveokid Scania 6x6, magamiskabiiniga, mootori võimsus 420 hj., tulid vastu kolonnis, peal konteiner ja taga treileril Bantwageni paar miinipilduja haakes. Olen saanud Scania mõned andmed ka, kuid ajapuudusel veel avaldamata! :oops:
mõtetes olen veel Teiega!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist